Wydarzenia

Zobaczcie, co przed nami!

Rekolekcje - kontynuacja
12 i 25 maja 2024r.

Po rekolekcjach wielu młodych ludzi szuka dla siebie miejsca we wspólnocie. Niestety, nie każdy ma taką grupę młodych ludzi, która działałaby przy ich parafii. Dlatego zapraszamy na spotkania młodzieży – jako kontynuacja naszych rekolekcji wielkopostnych…
Miejsce: kościół Świętej Trójcy (Śródmieście)
Data: 12 maja i 26 maja
Godzina: 18.30

Piesza i Rowerowa Pielgrzymka Młodych
15-16 czerwca 2024r.

Już po raz drugi chcemy Was zabrać w niezwykłą drogę… – drogę do Matki! Na terenie naszej diecezji mamy jedno z najpiękniejszych sanktuariów Matki Bożej – to Górka Klasztorna. To tam miały miejsce pierwsze objawienia maryjne na ziemiach polskich!

Chcemy pielgrzymować do tronu MB Góreckiej – miejsca wielu cudów i wyproszonych łask. Podobnie jak przed rokiem, mamy dwie opcje pielgrzymowania: w sobotę (15. czerwca) wyruszamy w dwudniową drogę pieszo z Duszpasterstwem Powołań DB. Gdyby jednak ktoś z Was nie mógł pójść w sobotę, może wybrać się w pielgrzymkę rowerową z Duszpasterstwem Młodzieży DB następnego dnia (16. czerwca). Obie grupy spotkają się na miejscu, aby wspólnie przeżywać Eucharystię oraz spędzić czas przy ognisku. Już dziś zaplanuj sobie ten czerwcowy weekend!

Zgłoszenia przez formularz poniżej