Wyjazdy wakacyjne

Z wielką radością dzielimy się z Wami NOWOŚCIĄ w naszym duszpasterstwie! Wielu z Was pytało, czy w wakacje organizujemy jakieś wyjazdy...

Zachęceni ubiegłorocznym wyjazdem do Lizbony na Światowe Dni Młodzieży, postanowiliśmy odpowiedzieć na Wasze oczekiwania! Chcemy zaproponować Wam dwa wyjazdy wakacyjne - rekolekcje w drodze!

Rekolekcje DOLOMITY
Północne Włochy

BOGU czy SOBIE – historia Dawida

W programie m.in.: Wenecja, Mediolan, Werona, Padwa, Modena, Maranello (muzeum Ferrari), sanktuarium Madonna Della Corona i Róży Duchownej w Montichiari, Jezioro Garda.

TERMIN: 10-17 lipca 2024r.

KOSZT: 2400zł (+100 euro na bilety)

Góreckie Dni Młodości

Każdy dzień to okazja do udziału w inspirujących spotkaniach z ludźmi pełnymi pasji i wspólnym pogłębianiu swojej relacji z Jezusem na konferencjach i modlitwie, do rozwijania talentów na warsztatach prowadzonych pod okiem specjalistów i integracji w strefie chillu!

Naszym celem jest dawanie świadectwa o tym, że w życiu z Bogiem kryje się coś więcej, że przez poznawanie nowych osób, swoich talentów i miejsc, odkrywamy miejsca, w które posyła nas Duch Święty i doświadczamy pełni życia z Nim!

Wraz ze Wspólnotą Poznanie Jezusa Młodych od 2021 roku mamy radość wspólnie tworzyć przestrzeń spotkania z Bogiem we wspólnej Eucharystii i Wieczorach Chwały.

Wydarzenie jest adresowane do młodych (mających ukończoną 7 klas SP) szukających w życiu czegoś więcej, którzy chcą poznać Jezusa i spotkać ludzi, którzy są Nim zafascynowani i żyją na co dzień z Duchem Świętym!

Termin: 8-14 lipca 2024
Więcej szczegółów na stronie: www.gdmmsf.pl